Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Maurice Lacroix Pontos Day Date PT6158-SS002-13E
47 280 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Maurice Lacroix Pontos Day Date PT6158-SS002-13E
47 280 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Maurice Lacroix Pontos Day Date PT6158-SS002-13E spojuje klasickou eleganci, švýcarskou preciznost a nadčasový design. Tento model z kolekce Pontos je určen mužům, kteří hledají spolehlivé automatické hodinky s decentním, ale výrazným charakterem.
Pouzdro o průměru 40 mm z ušlechtilé oceli působí harmonicky a univerzálně. Stříbrný ciferník s jemnou texturou doplňuje ukazatel dne v týdnu na 12. hodině a datumovka na 6. hodině, které zajišťují přehlednost a funkční eleganci. Safírové sklíčko chrání ciferník a zaručuje dlouhou životnost i výbornou čitelnost.
Uvnitř se nachází automatický kalibr ML143 s rezervou chodu 38 hodin, který zajišťuje plynulý a přesný chod. Hodinky nabízejí vodotěsnost 5 ATM (50 m) a jsou doplněny ocelovým náramkem s překlápěcí sponou, díky čemuž jsou ideální pro každodenní nošení i formální příležitosti.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Maurice Lacroix |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | PT6158-SS002-13E |
| Kolekce | Pontos |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Klasické |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 50 m |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 40 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Vlastností pouzdra | Transparentní zadní víko i |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Luneta | Nerezová ocel |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Ručičky a indexy, Super-LumiNova ® |
| Typ pohonu | Automatický nátah i |
|---|---|
| Kalibr | Caliber ML143 |
| Rezerva chodu | Až 38 hodin |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Frekvence | 28 800 vph (4 Hz) i |
| Přesnost strojku i | cca −10 až +15 s/den |
| Antishock systém i | Ano |
| Barva řemínku | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Typ spony | Motýlková i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Maurice Lacroix Pontos Day Date PT6158-SS002-13E
59 100 Kč
47 280 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění