Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Maurice Lacroix Pontos S Chronograph PT6038-SSL24-430-4
94 900 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Maurice Lacroix Pontos S Chronograph PT6038-SSL24-430-4
94 900 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Hodinky Maurice Lacroix Pontos S Chronograph (ref. PT6038-SSL24-430-4) představují elegantní spojení sportovního stylu, precizního zpracování a technické dokonalosti. Jejich 43mm pouzdro z nerezové oceli s keramickou lunetou vyniká odolností i moderním vzhledem, který odráží dynamického ducha kolekce Pontos.
Tmavě modrý pískovaný ciferník s kontrastními rhodiovanými čítači a luminiscenčními ručkami a indexy zaručuje výbornou čitelnost za všech světelných podmínek. Uvnitř pracuje automatický kalibr ML112 s frekvencí 28 800 vib/h a rezervou chodu 48 hodin, který zajišťuje přesné měření času i funkce chronografu a data.
Model doplňuje modrý textilní řemínek s motýlovou sponou a praktickým systémem EasyChange pro snadnou výměnu. Díky vodotěsnosti 100 m (10 bar) je Pontos S Chronograph ideální volbou pro muže, kteří vyžadují spolehlivost, funkčnost a elegantní sportovní design.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Maurice Lacroix |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | PT6038-SSL24-430-4 |
| Kolekce | Pontos |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Sportovní |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 100 m |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 43 mm |
| Tloušťka pouzdra | 15 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Vlastností pouzdra | Šroubovací korunka i, Transparentní zadní víko i |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Šířka nožiček i | 21 mm |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Modrá |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Ručičky a indexy, Super-LumiNova ® |
| Typ pohonu | Automatický nátah i |
|---|---|
| Kalibr | Caliber ML112 |
| Rezerva chodu | Až 48 hodin |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Chronograf |
| Typ chronografu | Cam switching i |
| Frekvence | 28 800 vph (4 Hz) i |
| Přesnost strojku i | cca −10 až +15 s/den |
| Antishock systém i | Ano |
| Barva řemínku | Modrá |
|---|---|
| Typ spony | Motýlková i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ano i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Maurice Lacroix Pontos S Chronograph PT6038-SSL24-430-4
94 900 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění