Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
41,5 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Rado HyperChrome R32280213
39 990 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Rado HyperChrome R32280213
39 990 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Rado HyperChrome Quartz 41,5 mm vyniká moderním vzhledem s elegantním ledově modrým sunray ciferníkem, který doplňují kontrastní černé indexy a ručky s luminiscenční vrstvou Super-LumiNova®. Pouzdro z nerezové oceli doplňuje pevná luneta z high-tech keramiky, která je odolná vůči poškrábání. Hodinky chrání safírové sklíčko s antireflexní vrstvou a nabízí vodotěsnost do 150 metrů, což z nich činí stylový i praktický doplněk.
Uvnitř se nachází švýcarský quartzový strojek Rado R292, který zajišťuje spolehlivý a přesný chod. Funkce zahrnují zobrazení data na pozici 3 a tichý, plynulý provoz. Minimalistický design ciferníku zachovává čistý vzhled, zatímco jemné detaily přidávají na exkluzivitě.
Hodinky jsou osazeny náramkem z broušené nerezové oceli s motýlkovou sponou, která zaručuje bezpečné a pohodlné nošení. Rado HyperChrome R32280213 je ideální volbou pro muže, kteří hledají nadčasový design, vysokou technickou úroveň a každodenní eleganci v jednom.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Rado |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | R32280213 |
| Kolekce | HyperChrome |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Sportovní |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 5 let |
| Vodotěsnost i | 150 m |
| Hmotnost | 140 g |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 41,5 mm |
| Tloušťka pouzdra | 11,7 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Luneta | High-tech keramika |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Modrá |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Ručičky a indexy, Super-LumiNova ® |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Rado Caliber R292 |
| Funkce | Datum |
| Přesnost strojku i | ±10 s/rok |
| Technologie strojku | HeavyDrive i, PreciDrive i |
| Indikátor slabé baterie (EOL) i | Ano |
| Barva řemínku | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Typ spony | Překlápěcí i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Rado HyperChrome R32280213
39 990 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění