Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
41,5 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Rado HyperChrome R32280313
39 990 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Rado HyperChrome R32280313
39 990 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Rado HyperChrome R32280313 spojuje moderní design s technickou precizností. Pouzdro z nerezové oceli doplňuje luneta z high-tech keramiky v zeleném tónu, která zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a dodává hodinkám sportovně elegantní charakter. Safírové sklíčko s antireflexní vrstvou chrání výrazný ciferník a podtrhuje sofistikovaný vzhled modelu.
Ciferník v zeleném sunray provedení zdobí rhodiované ručičky a indexy s luminiscencí Super-LumiNova®, které zaručují čitelnost i ve tmě. Žlutá vteřinová ručička a detaily minutové stupnice přidávají hodinkám dynamický akcent. Praktická datumovka je umístěna na pozici 3.
Uvnitř pracuje precizní quartzový strojek Rado calibre R292 s technologiemi PreciDrive a HeavyDrive, které zajišťují mimořádnou přesnost ±10 s/rok. Hodinky jsou vodotěsné do 150 m a doplněné dvoubarevným tahem z nerezové oceli s PVD povrchovou úpravou, opatřeným trojitým skládacím zapínáním s možností rychlého nastavení délky. HyperChrome je perfektní volbou pro ty, kteří hledají stylový a odolný doplněk pro každodenní i aktivní nošení.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Rado |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | R32280313 |
| Kolekce | HyperChrome |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Sportovní |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 5 let |
| Vodotěsnost i | 150 m |
| Hmotnost | 140 g |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 41,5 mm |
| Tloušťka pouzdra | 11,7 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Luneta | High-tech keramika |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Zelená |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Ručičky a indexy, Super-LumiNova ® |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Rado Caliber R292 |
| Funkce | Datum |
| Přesnost strojku i | ±10 s/rok |
| Technologie strojku | HeavyDrive i, PreciDrive i |
| Indikátor slabé baterie (EOL) i | Ano |
| Barva řemínku | Bicolor |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou i |
| Typ spony | Překlápěcí i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Rado HyperChrome R32280313
39 990 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění