Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Raymond Weil Toccata Heritage 2280-PC5-80001
44 880 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Raymond Weil Toccata Heritage 2280-PC5-80001
44 880 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Model Raymond Weil Toccata Heritage představuje elegantní poctu tradičnímu švýcarskému hodinářství a nadčasovému designu. Charakteristické pouzdro s jemně oválnou siluetou v kombinaci nerezové oceli a PVD úpravy v odstínu růžového zlata propůjčuje hodinkám vytříbený a sofistikovaný vzhled. Výrazný měděný (copper) číselník se slunečním efektem dodává modelu hloubku a jedinečnou hru světla, zatímco minimalistické ručičky a indexy podtrhují čistou estetiku kolekce.
Uvnitř hodinek pracuje precizní mechanický strojek s ručním nátahem, který osloví milovníky klasické hodinářské techniky. Průhledné dýnko se safírovým sklem umožňuje nahlédnout na krásu mechaniky a zdůrazňuje řemeslný charakter modelu. Štíhlé proporce pouzdra zajišťují mimořádně pohodlné nošení a elegantní profil vhodný i pod manžetu košile.
Hodinky doplňuje kvalitní kožený pásek z telecí kůže, jenž zvyšuje komfort při nošení a harmonicky navazuje na celkový design. Raymond Weil Toccata Heritage je ideální volbou pro ty, kteří hledají nadčasové mechanické hodinky s vytříbenou elegancí a klasickým charakterem.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Raymond Weil |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 2280-PC5-80001 |
| Kolekce | Toccata |
| Styl hodinek | Elegantní, Klasické |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 30 m |
| Tvar pouzdra | Oválný |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 33 x 38 mm |
| Tloušťka pouzdra | 6,95 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou i |
| Vlastností pouzdra | Transparentní zadní víko i |
| Sklíčko | Safírové sklíčko s oboustrannou antireflexní vrstvou i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Zlatá |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Není |
| Typ pohonu | Ruční nátah |
|---|---|
| Kalibr | RW4100 |
| Rezerva chodu | ~45 hodin |
| Barva řemínku | Šedá |
|---|---|
| Materiál řemínku | Telecí kůže |
| Typ spony | Trnová i |
| Materiál spony | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Raymond Weil Toccata Heritage 2280-PC5-80001
44 880 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění