Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
31 x 36 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Raymond Weil Toccata Heritage 5280-P5S-64001
63 750 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Raymond Weil Toccata Heritage 5280-P5S-64001
63 750 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Model Raymond Weil Toccata Heritage Old Silver Dial je ztělesněním jemné elegance a nadčasového designu. Elegantní oválné pouzdro o rozměrech 31 × 36 mm působí mimořádně sofistikovaně a dokonale doplňuje klasický styl kolekce Toccata Heritage, která je inspirována tradiční švýcarskou hodinářskou estetikou.
Luxusní charakter hodinek podtrhuje vytříbený stříbrný ciferník „Old Silver“ se slunečním efektem, který krásně pracuje se světlem. Pouzdro z leštěné nerezové oceli s PVD úpravou v barvě růžového zlata je zdobeno diamanty na lunetě, což modelu dodává exkluzivní a šperkový vzhled. Celkovou eleganci završuje ocelový náramek s růžově zlacenou úpravou.
Hodinky jsou vybaveny přesným a spolehlivým quartzovým strojkem, který zajišťuje bezstarostný provoz a vysokou přesnost chodu. Praktická voděodolnost 30 m (3 ATM) umožňuje běžné každodenní nošení. Tento model je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají kombinaci švýcarské kvality, luxusních detailů a nadčasového stylu.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Raymond Weil |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 5280-P5S-64001 |
| Kolekce | Toccata |
| Styl hodinek | Elegantní, Klasické |
| Určení | Dámské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 30 m |
| Tvar pouzdra | Oválný |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 31 x 36 mm |
| Tloušťka pouzdra | 5,1 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou i |
| Vlastností pouzdra | Transparentní zadní víko i |
| Drahokamy | Diamanty |
| Počet drahokamu | 60 ks |
| Celková karátová hmotnost | 0,51 ct |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Není |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|
| Barva řemínku | Růžové zlato |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou i |
| Typ spony | Motýlková i |
| Materiál spony | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Raymond Weil Toccata Heritage 5280-P5S-64001
63 750 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění