Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Zlatý náhrdelník Pallavidini s růžovými korály
261 900 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Zlatý náhrdelník Pallavidini s růžovými korály
261 900 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Elegantní náhrdelník Pallavidini z 18kt růžového zlata okouzlí svou jemností a moderním, nadčasovým designem. Šperk je zdoben přírodními růžovými korály o velikosti 4,5 mm, jejichž něžná barva krásně ladí s teplým odstínem růžového zlata a vytváří harmonický a ženský vzhled.
Jemný akcent dodává diamant o hmotnosti 0,02 ct (kvalita F/VS), který přináší decentní třpyt a podtrhuje luxusní charakter šperku. Minimalistické provedení umožňuje vyniknout přirozené kráse použitých materiálů a dodává náhrdelníku elegantní lehkost.
Díky své délce 95 cm je náhrdelník ideální pro vrstvení i samostatné nošení. Skvěle doplní jak každodenní outfit, tak elegantní styl a díky kvalitnímu zpracování se stane nadčasovým doplňkem i originálním dárkem.
Specifikace produktu
| Výrobce: | Pallavidini |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 2030260 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost | 19,2 g |
| Ryzost kovu | Zlato 18kt 750/1000 |
| Typ kovu | Růžové zlato |
| Povrchová úprava | Lesklý |
| Delka řetízku/náramku | 95 cm |
| Druh kamene | Korál |
|---|---|
| Barva kamene | Růžová |
| Brus | Cabochon |
| Tvar kamene | Round |
| Rozměry | 4,5 mm |
| Původ | Přírodní |
| Druh kamene | Diamant |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Celková karátová hmotnost | 0,02 ct |
| Tvar | Round |
| Původ | Přírodní |
| Barva diamantu | F |
| Čistota | VS |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Zlatý náhrdelník Pallavidini s růžovými korály
261 900 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění