Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
44,9 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Rado HyperChrome Quartz Chronogrph R32259163
49 990 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Rado HyperChrome Quartz Chronogrph R32259163
49 990 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Rado HyperChrome Quartz Chronograph R32259163 spojuje sportovní výkon, technickou preciznost a švýcarskou eleganci v moderním designu. Tento model z kolekce HyperChrome zaujme kombinací leštěné a broušené nerezové oceli, která dodává hodinkám robustní, přesto sofistikovaný vzhled. Pouzdro o průměru 44,9 mm plynule přechází do integrovaného ocelového náramku, zajišťujícího maximální komfort.
Modrý sunray ciferník s tachymetrickou lunetou podtrhuje sportovní charakter. Tři subciferníky chronografu umožňují přesné měření času, zatímco datumové okénko na pozici 4:30 doplňuje funkčnost. Ciferník chrání safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, které zajišťuje dokonalou čitelnost a odolnost.
O chod se stará švýcarský quartzový kalibr R312, známý svou přesností a spolehlivostí. S voděodolností do 100 metrů (10 bar) je Rado HyperChrome Quartz Chronograph R32259163 ideální volbou pro muže, kteří oceňují luxus, výkon a sportovní eleganci v jednom.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Rado |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | R32259163 |
| Kolekce | HyperChrome |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Sportovní |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 5 let |
| Vodotěsnost i | 100 m |
| Hmotnost | 167 g |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 44,9 mm |
| Tloušťka pouzdra | 11,7 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Šedá |
| Hodinové indexy | Indexy |
| Luminiscence i | Ručičky a indexy, Super-LumiNova ® |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Rado Caliber R312 |
| Funkce | Datum, Chronograf |
| Přesnost strojku i | ±10 s/rok |
| Technologie strojku | HeavyDrive i, PreciDrive i |
| Indikátor slabé baterie (EOL) i | Ano |
| Barva řemínku | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Typ spony | Motýlková i |
| Materiál spony | Titan |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Rado HyperChrome Quartz Chronogrph R32259163
49 990 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění