Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
23,4 x 34,6 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Raymond Weil Toccata 5925-P-00300
34 380 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Raymond Weil Toccata 5925-P-00300
34 380 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Raymond Weil Toccata 5925-P-00300 jsou dámské hodinky, které v sobě spojují klasický art-deco styl, jemnou eleganci a švýcarskou preciznost. Pouzdro o rozměrech 22,6 × 28,1 mm je vyrobeno z nerezové oceli se žlutou PVD úpravou a chráněno safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání. Bílý číselník s černými římskými číslicemi a datumovým okénkem na pozici 3. hodiny dodává modelu čistý a sofistikovaný vzhled.
Uvnitř hodinek se nachází spolehlivý švýcarský quartzový strojek, který zaručuje přesnost a bezúdržbový provoz. Díky vodotěsnosti do 50 metrů jsou hodinky ideální pro každodenní nošení a zachovávají si svůj elegantní charakter i při běžném kontaktu s vodou.
Model doplňuje náramek z nerezové oceli se žlutou PVD úpravou, který se uzavírá pomocí skládací spony s dvojitou pojistkou. Raymond Weil Toccata 5925-P-00300 jsou dokonalým symbolem ženské elegance, nadčasového stylu a švýcarského hodinářského umění.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Raymond Weil |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 5925-P-00300 |
| Kolekce | Toccata |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Klasické |
| Určení | Dámské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 50 m |
| Tvar pouzdra | Obdélníkový |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 23,4 x 34,6 mm |
| Tloušťka pouzdra | 6,25 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou i |
| Sklíčko | Safírové sklíčko i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Bílá |
| Hodinové indexy | Římské číslice |
| Luminiscence i | Není |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Swiss Made ETA quartz |
| Funkce | Datum |
| Přesnost strojku i | ±15 s/měsíc |
| Barva řemínku | Zlatá |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou i |
| Typ spony | Motýlková i |
| Materiál spony | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Raymond Weil Toccata 5925-P-00300
34 380 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění