Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
22,6 x 28,1 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Raymond Weil Toccata 5925-STC-00521
28 750 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Raymond Weil Toccata 5925-STC-00521
28 750 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Dámské hodinky Raymond Weil Toccata 5925-STC-00521 jsou elegantním ztělesněním klasické švýcarské hodinářské tradice, která v sobě spojuje jemnost, preciznost a sofistikovaný design. Tento model z kolekce Toccata vyniká především svým originálním obdélníkovým pouzdrem z nerezové oceli, které měří 22,6 × 28,1 mm. Elegantní linie pouzdra podtrhuje zelený analogový ciferník, jenž je ozdoben jemnými diamantovými indexy a doplněn o praktické datumové okénko.
O chráněný a čistý vzhled ciferníku se stará odolné safírové sklo, které je vysoce rezistentní vůči poškrábání. Uvnitř hodinek se nachází švýcarský quartzový strojek, který zaručuje přesný a spolehlivý chod.
Stylový kožený pásek v zelené barvě s klasickou trnovou sponou harmonicky ladí s celkovým barevným provedením hodinek a zajišťuje komfort při nošení. Model je také voděodolný do 5 ATM / 50 metrů, což zajišťuje ochranu při běžném kontaktu s vodou, například při mytí rukou nebo dešti.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Raymond Weil |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 5925-STC-00521 |
| Kolekce | Toccata |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní |
| Určení | Dámské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 50 m |
| Tvar pouzdra | Obdélníkový |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 22,6 x 28,1 mm |
| Tloušťka pouzdra | 6,25 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Sklíčko | Safírové sklíčko i |
| Číselník | Analogový s diamanty |
|---|---|
| Barva číselníku | Zelená |
| Hodinové indexy | Diamanty |
| Luminiscence i | Není |
| Drahokamy | Diamanty |
| Počet drahokamu | 8 ks |
| Celková karátová hmotnost | 0,026 ct |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Swiss Made ETA quartz |
| Funkce | Datum |
| Přesnost strojku i | ±15 s/měsíc |
| Barva řemínku | Zelená |
|---|---|
| Materiál řemínku | Telecí kůže |
| Typ spony | Trnová i |
| Materiál spony | Nerezová ocel s PVD povrchovou úpravou |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Raymond Weil Toccata 5925-STC-00521
28 750 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění