Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
22,6 x 28,1 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Raymond Weil Toccata 5925-ST-00300
28 750 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Raymond Weil Toccata 5925-ST-00300
28 750 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Raymond Weil Toccata 5925-ST-00300 představují nadčasovou eleganci v minimalistickém a precizním provedení. Tento dámský model z oblíbené kolekce Toccata zaujme čistými liniemi, švýcarskou spolehlivostí a klasickým vzhledem, který se hodí ke každé příležitosti.
Hodinky mají obdélníkové pouzdro z nerezové oceli o rozměrech 22,6 × 28,1 mm, které je elegantně doplněno safírovým sklíčkem, chránícím ciferník před poškrábáním. Díky vodotěsnosti 5 ATM / 50 metrů jsou hodinky vhodné pro každodenní nošení i běžný kontakt s vodou.
Jednoduchý a vkusný bílý analogový ciferník nabízí elegantní vzhled a skvělou čitelnost. Na pozici 3 hodin se nachází decentní datumovka, která přidává praktickou funkci bez narušení estetiky.
Uvnitř se nachází švýcarský quartzový strojek, který zajišťuje přesný a bezúdržbový chod. Hodinky jsou doplněny stříbrným ocelovým náramkem s překlápěcí sponou, který zaručuje bezpečné a pohodlné nošení.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Raymond Weil |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 5925-ST-00300 |
| Kolekce | Toccata |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní |
| Určení | Dámské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 50 m |
| Tvar pouzdra | Obdélníkový |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 22,6 x 28,1 mm |
| Tloušťka pouzdra | 6,25 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Sklíčko | Safírové sklíčko i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Bílá |
| Hodinové indexy | Římské číslice |
| Luminiscence i | Není |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Swiss Made ETA quartz |
| Funkce | Datum |
| Přesnost strojku i | ±15 s/měsíc |
| Barva řemínku | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Typ spony | Motýlková i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Raymond Weil Toccata 5925-ST-00300
28 750 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění