Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
37 x 29 mm, Quartzové, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Raymond Weil Toccata 5425-STC-00300
28 750 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Raymond Weil Toccata 5425-STC-00300
28 750 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Raymond Weil Toccata 5425-STC-00300 jsou pánské hodinky, které v sobě spojují klasický obdélníkový tvar, minimalistickou eleganci a švýcarskou preciznost. Pouzdro z nerezové oceli o rozměrech 37,25 × 29,60 mm je doplněno safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání, které chrání bílý číselník s černými římskými číslicemi a datumovým okénkem na pozici 3. hodiny.
Uvnitř se nachází spolehlivý švýcarský quartzový strojek, který zaručuje přesnost a bezúdržbový chod. Vodotěsnost do 50 metrů činí hodinky vhodnými pro každodenní nošení, zatímco jejich tenký profil zajišťuje maximální pohodlí na zápěstí.
Model doplňuje černý kožený řemínek s krokodýlím vzorem a klasická přezka z nerezové oceli, která podtrhuje elegantní charakter celku. Raymond Weil Toccata 5425-STC-00300 jsou ideální volbou pro muže, kteří hledají vkusné, kultivované a nadčasové hodinky s autentickým švýcarským rukopisem.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Raymond Weil |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | 5425-STC-00300 |
| Kolekce | Toccata |
| Styl hodinek | Luxusní, Elegantní, Klasické |
| Určení | Pánské |
| Záruka | 24 měsíců |
| Vodotěsnost i | 50 m |
| Tvar pouzdra | Obdélníkový |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 37 x 29 mm |
| Tloušťka pouzdra | 6,4 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Sklíčko | Safírové sklíčko i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Barva číselníku | Bílá |
| Hodinové indexy | Římské číslice |
| Luminiscence i | Není |
| Typ pohonu | Quartz |
|---|---|
| Kalibr | Swiss Made ETA quartz |
| Funkce | Datum |
| Přesnost strojku i | ±15 s/měsíc |
| Barva řemínku | Černá |
|---|---|
| Materiál řemínku | Telecí kůže |
| Typ spony | Trnová i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Raymond Weil Toccata 5425-STC-00300
28 750 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění